Dnevni izveštaj

    15.10.2021. Promet
    RSD
    Promet
    EUR
    Broj
    trans
    REGULISANO4.445.82537.81782
    Listing925.6637.87469
    Prime akcije479.5034.07963
    Prime obveznice411.5803.5015
    Standard akcije34.5802941
    Open market3.520.16229.94313
    MTP400.5963.4083
    UKUPNO4.846.42141.22485
    Cena % Promet
    AERO1.0833,1453.723
    NIIS6000,33425.780
    Cena % Promet
    KMBNPB2.329-2,96302.820
    MTLC1.820-0,8234.580
    TGAS15.969-0,19207.600
    Podaci se odnose samo na Regulisano tržište

    Listing

    Vrednost794,88
    Promena4,68
    % 0,59%
    15.10.2021. 14:01:01Detaljnije
    EUR/RSD117,5629
    USD/RSD101,2600
    Izvor NBS, 15.10.2021.
    Tržišna kapitalizacija - 15.10.2021.
    513.024.424.576 RSD
    4.363.829.274 EUR
    Vesti sa Berze
    06.10.2021.
    BELEX Monthly Report - September 2021
    01.10.2021.
    BELEXsentiment za oktobar 2021. godine
    15.09.2021.
    Redovna revizija indeksa BELEXline
    Poslednje vesti
    15.10.2021.
    Obaveštenje o promenjenom broju akcija - Vojvodina a.d. , Sombor
    15.10.2021.
    Sazivanje Skupštine akcionara - PP Miletić a.d. , Sombor
    15.10.2021.
    Ostale informacije - Pinki a.d. , Zemun
    15.10.2021.
    Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - MD - EX a.d. , Kragujevac
    15.10.2021.
    Sazivanje Skupštine akcionara - Kikindski mlin a.d. , Kikinda