Dnevni podaci - 13.06.2024.

13.06.2024. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO26.507.539226.411105441.410.441.445
Listing10.060.42485.93046223.445.052.268
Prime akcije9.931.28184.82736223.445.052.268
Prime obveznice129.1431.103100
Open market16.447.115140.48159217.965.389.177
Open market akcije16.447.115140.48159217.965.389.177
Open market obveznice0000
MTP0008.399.133.533
MTP akcije0008.399.133.533
UKUPNO26.507.539226.411105449.809.574.978

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX15992,18-9,89-0,9924.034.404
BELEXline2.204,79-17,53-0,7924.034.404

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO187622295
MTP7800000

Učešće stranih investitora
FIS0,31%
b-FIS0,62%
s-FIS0,00%
FIB0,00%
FIT0,31%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
M&V Investments a.d. , Beograd0,95%22,30%
Tandem financial a.d. , Novi Sad0,95%22,23%
NLB Komercijalna banka a.d., Beograd27,62%17,81%

Vrednost992,18
Promena-9,89
% -0,99%
13.06.2024. 14:01:01Detaljnije
EUR/RSD117,0769
USD/RSD108,3443
Izvor NBS, 13.06.2024.
Tržišna kapitalizacija - 13.06.2024.
449.809.574.978 RSD
3.842.001.069 EUR
Vesti sa Berze
12.06.2024.
MREL obveznice Raiffeisen banke uključene na Open Market segment Regulisanog tržišta Beogradske berze a. d. Beograd
04.06.2024.
BELEXsentiment za jun 2024. godine
03.06.2024.
BELEX Monthly Report - May 2024.- 03.06.2024.
Poslednje vesti
13.06.2024.
Obaveštenje promenama u značajnom učešću - Srbija Tis a.d. , Zaječar
12.06.2024.
Prospekt dugoročnih obveznica I emisije - Raiffeisen banka a.d. Beograd, Beograd - RFBN01
12.06.2024.
Odluka o uključenju dužničkih hartija od vrednosti na Open Market - Raiffeisen banka a.d. Beograd, Beograd - RFBN01
12.06.2024.
Obaveštenje o značajnom učešću - Srbija Tis a.d. , Zaječar
12.06.2024.
Godišnji dokument o objavljenim informacijama - Woksal a.d. , Užice