Dnevni podaci - 28.01.2022.

28.01.2022. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO864.656.4027.353.41524338.821.855.923
Listing864.656.4027.353.41524249.131.211.576
Prime akcije162.6621.38323159.853.716.948
Prime obveznice864.493.7407.352.03110
Standard akcije00089.277.494.628
Open market00089.690.644.347
Open market akcije00089.690.644.347
Open market obveznice0000
MTP511.9304.3548212.567.340.182
MTP akcije511.9304.3548212.567.340.182
UKUPNO865.168.3327.357.76832551.389.196.105

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX15856,22-2,61-0,30162.662
BELEXline1.776,47-2,73-0,15274.162

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO18202023
MTP33941038

Učešće stranih investitora
FIS28,53%
b-FIS57,06%
s-FIS0,00%
FIB0,00%
FIT0,02%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Erste bank a.d., Novi Sad4,17%99,98%
Komercijalna banka a.d. , Beograd14,58%0,01%
Ilirika investments a.d. , Beograd4,17%0,00%

Učešće članova Berze na MTP (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Tesla Capital a.d., Beograd43,75%49,56%
Intercity broker a.d. , Beograd31,25%37,60%
Ilirika investments a.d. , Beograd6,25%10,89%
Vrednost856,22
Promena-2,61
% -0,30%
28.01.2022. 14:01:01Detaljnije
EUR/RSD117,5857
USD/RSD105,3824
Izvor NBS, 28.01.2022.
Tržišna kapitalizacija - 28.01.2022.
551.389.196.105 RSD
4.689.253.847 EUR
Vesti sa Berze
05.01.2022.
BELEX Monthly Report - December 2021
04.01.2022.
BELEXsentiment za januar 2022. godine
29.12.2021.
Uputstvo o postupku i načinu dostavljanja dokumentacije Beogradskoj berzi a.d. Beograd i postupku komunikacije sa Beogradskom berzom a.d. Beograd u vezi sa uključivanjem i organizovanjem trgovanja hartijama od vrednosti na Berzi
Poslednje vesti
28.01.2022.
Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Minel Koncern a.d. , Beograd - MNHL
27.01.2022.
Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - Crvenka fabrika šećera a.d. , Crvenka
27.01.2022.
Ponuda za sticanje sopstvenih akcija - Tekstil a.d. , Leskovac
26.01.2022.
Ažurirani informatori - 26.01.2022
25.01.2022.
Uključenje na Prime Listing - Republika Srbija, Beograd - RSO22201