Dnevni podaci - 02.12.2022.

02.12.2022. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO6.303.53553.73492254.776.506.768
Listing4.564.15538.90768187.343.248.054
Prime akcije4.230.28936.06160182.038.208.054
Prime obveznice333.8662.84680
Standard akcije0005.305.040.000
Open market1.739.38014.8272467.433.258.714
Open market akcije1.739.38014.8272467.433.258.714
Open market obveznice0000
MTP2.160.94318.4218152.872.551.243
MTP akcije2.160.94318.4218152.872.551.243
UKUPNO8.464.47872.155100407.649.058.011

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX15813,971,060,135.847.919
BELEXline1.769,421,130,066.795.040

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO16530284
MTP30761058

Učešće stranih investitora
FIS12,42%
b-FIS24,81%
s-FIS0,02%
FIB0,00%
FIT11,93%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Dunav Stockbroker a.d. , Beograd13,59%39,28%
Momentum Securities a.d. , Novi Sad3,80%30,71%
Tesla Capital a.d., Beograd13,59%8,77%

Učešće članova Berze na MTP (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Tesla Capital a.d., Beograd25,00%33,62%
M&V Investments a.d. , Beograd6,25%28,41%
Momentum Securities a.d. , Novi Sad6,25%28,41%
Vrednost813,97
Promena1,06
% 0,13%
02.12.2022. 14:01:01Detaljnije
EUR/RSD117,3093
USD/RSD111,3731
Izvor NBS, 02.12.2022.
Tržišna kapitalizacija - 02.12.2022.
407.649.058.011 RSD
3.474.993.526 EUR
Vesti sa Berze
02.12.2022.
Informacija o odlučivanju Komisije za Listing povodom zahteva izdavaoca - Energoprojekt holding a.d. , Beograd - ENHL
04.11.2022.
BELEX Monthly Report - October 2022
02.11.2022.
Berzanski kalendar za 2023. godinu
Poslednje vesti
02.12.2022.
Ažurirani informatori - 02.12.2022
02.12.2022.
Obaveštenje o značajnom učešću - Tehnopromet a.d. , Beograd
02.12.2022.
Obaveštenje o značajnom učešću - Tehnopromet a.d. , Beograd
02.12.2022.
Obaveštenje o sticanju sopstvenih akcija - Elkok a.d. , Kosjerić
02.12.2022.
Sazivanje Skupštine akcionara - Grupa Univerexport Bačka a.d. , Bačka Palanka