Dnevni podaci - 15.10.2021.

15.10.2021. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO4.445.82537.81782291.263.866.389
Listing925.6637.87469225.367.970.307
Prime akcije479.5034.07963155.501.793.507
Prime obveznice411.5803.50150
Standard akcije34.580294169.866.176.800
Open market3.520.16229.9431365.895.896.082
Open market akcije3.520.16229.9431365.895.896.082
Open market obveznice0000
MTP400.5963.4083221.760.558.187
MTP akcije400.5963.4083221.760.558.187
MTP obveznice0000
UKUPNO4.846.42141.22485513.024.424.576

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX15794,884,680,59727.025
BELEXline1.673,964,170,25727.025

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO18723277
MTP35720113

Učešće stranih investitora
FIS0,00%
b-FIS0,00%
s-FIS0,00%
FIB50,00%
FIT4,25%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Komercijalna banka a.d. , Beograd8,54%25,78%
Tandem financial a.d. , Novi Sad4,27%19,48%
OTP banka Srbija a.d. , Novi Sad2,44%16,68%

Učešće članova Berze na MTP (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Tesla Capital a.d., Beograd83,33%97,75%
M&V Investments a.d. , Beograd16,67%2,25%
Vrednost794,88
Promena4,68
% 0,59%
15.10.2021. 14:01:01Detaljnije
EUR/RSD117,5629
USD/RSD101,2600
Izvor NBS, 15.10.2021.
Tržišna kapitalizacija - 15.10.2021.
513.024.424.576 RSD
4.363.829.274 EUR
Vesti sa Berze
06.10.2021.
BELEX Monthly Report - September 2021
01.10.2021.
BELEXsentiment za oktobar 2021. godine
15.09.2021.
Redovna revizija indeksa BELEXline
Poslednje vesti
15.10.2021.
Obaveštenje o promenjenom broju akcija - Vojvodina a.d. , Sombor
15.10.2021.
Sazivanje Skupštine akcionara - PP Miletić a.d. , Sombor
15.10.2021.
Ostale informacije - Pinki a.d. , Zemun
15.10.2021.
Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - MD - EX a.d. , Kragujevac
15.10.2021.
Sazivanje Skupštine akcionara - Kikindski mlin a.d. , Kikinda