Ukupan broj akcija:183
Ukupan broj izdavalaca:177
IzdavalacSimbolDatum objave informatoraDatum poslednje vesti
Agrobačka a.d. , Bačka TopolaAGBC11.04.2024.10.06.2024.
Albus a.d. , Novi SadALBS09.05.2024.28.05.2024.
AMS Osiguranje a.d. , BeogradAMSO09.05.2024.21.05.2024.
AMS Osiguranje a.d. , BeogradAMSOPB09.05.2024.21.05.2024.
Apos a.d. , ApatinAPOS07.05.2024.16.05.2024.
Auto kuća Leskovac a.d. , LeskovacAKLE08.04.2024.10.04.2024.
Autoprevoz Janjušević a.d. , PribojAPJP04.04.2024.14.05.2024.
BIAutotehna a.d. , TopolaAUTP11.05.2022.28.06.2023.
Autotransport a.d. , BeogradAUTT22.04.2024.24.04.2024.
Autoventil a.d. , UžiceAVEN10.04.2024.16.05.2024.
Bačka a.d., SivacBCKA25.04.2024.17.05.2024.
Bag a.d. , Bačko GradišteBAGB08.05.2024.24.05.2024.
BAS a.d. , BeogradBASB26.04.2024.21.05.2024.
Be - Be a.d. , Bajina BaštaBEBE01.04.2024.21.05.2024.
Bečejska Pekara a.d. , BečejPMLI09.05.2024.24.05.2024.
Beozaštita a.d. , BeogradBEOZ24.04.2024.24.04.2024.
Bigz Publishing a.d. , BeogradBGZP16.04.2024.16.05.2024.
Budućnost a.d., PreševoBDPR26.04.2024.27.05.2024.
Centroprom a.d. , BeogradCNPR17.04.2024.29.05.2024.
Chemos a.d. , PalićCHMS07.05.2024.07.05.2024.
Ciglana a.d. , TitelCGLT07.05.2024.04.06.2024.
Čoka duvanska industrija a.d. , ČokaCOKA07.05.2024.11.06.2024.
Čokolend a.d. , ParaćinCOKO23.04.2024.22.05.2024.
Dedinje a.d. , BeogradDEDI26.04.2024.03.06.2024.
Dimničar a.d. , BeogradDMNR11.04.2024.21.05.2024.
Dinara a.d. , BeogradDINR18.04.2024.30.05.2024.
Dinara Gradnja a.d. , BeogradDNGR17.04.2024.15.05.2024.
Duga a.d. , BeogradDUGAM08.05.2024.04.06.2024.
Duga a.d. , BeogradDUGAPB08.05.2024.04.06.2024.
Dunav Grocka a.d. , GrockaDNVG09.05.2024.21.05.2024.
Dunav osiguranje a.d. , BeogradDNOS24.04.2024.07.05.2024.
Dunav Re a.d. , BeogradDNREM20.05.2024.12.06.2024.
Đokić NTK a.d. , KnjaževacDJKC08.04.2024.24.05.2024.
Đuro Salaj a.d. , BeogradDJRS12.04.2024.12.06.2024.
Elektro industrijska servisna mreža a.d. , BeogradEISV16.04.2024.24.04.2024.
Elektrodizalica a.d. , BeogradELDZ07.05.2024.28.05.2024.
Elkok a.d. , KosjerićELKK03.04.2024.28.05.2024.
Energoprojekt holding a.d. , BeogradENHL09.05.2024.24.05.2024.
BIFabrika hleba i mleka a.d. , SurdulicaFHMS29.04.2022.03.06.2024.
BIFabrika opruga Čačak a.d. , ČačakFOCA05.05.2022.05.05.2022.
Farmacoop a.d. , KaćFRMC07.05.2024.28.05.2024.
Fasil a.d. , AriljeFSIL08.05.2024.06.06.2024.
Fero konstrukcije a.d. , VranjeALTN07.05.2024.21.05.2024.
Goč a.d. , TrstenikGOCT07.05.2024.15.05.2024.
Goša FOM a.d. , Smederevska PalankaGFOM24.04.2024.13.05.2024.
Graditelj a.d. , BeogradGRDB22.04.2024.22.05.2024.
Grupa Univerexport Bačka a.d. , Bačka PalankaBABP25.04.2024.26.04.2024.
Hajdučica a.d. , HajdučicaHAJD28.03.2024.07.05.2024.
Hemijska industrija a.d. , VranjeHIVR07.05.2024.10.05.2024.
Hemofluid a.d., KruševacFAMKR08.05.2024.28.05.2024.
Hidrograđevinar a.d. , Sremska MitrovicaHIDG08.05.2024.20.10.2023.
Hidrotehnika Hidroenergetika a.d. , BeogradHDRT29.04.2024.24.05.2024.
Homolje a.d. , ŽagubicaHMLJ08.05.2024.06.06.2024.
Ikarbus a.d. , BeogradIKRBG24.04.2024.28.05.2024.
Impol Seval a.d. , SevojnoIMPL26.04.2024.20.05.2024.
Imtel Komunikacije a.d. , BeogradIMKM07.05.2024.08.05.2024.
Inex - bakar a.d. , MajdanpekINXB17.04.2024.29.05.2024.
Inex Budućnost a.d. , PožegaINBU08.04.2024.08.05.2024.
Inex-Uzor a.d., NegotinINUZN08.05.2024.28.05.2024.
Informatika a.d. , BeogradINFM19.04.2024.31.05.2024.
Insa a.d. , ZemunINSA08.04.2024.10.05.2024.
Institut za ispitivanje materijala a.d. , BeogradINMT07.05.2024.10.05.2024.
Institut za ispitivanje materijala a.d. , BeogradINMTPB07.05.2024.10.05.2024.
Institut za strane jezike a.d. , BeogradINSJ12.04.2024.28.05.2024.
Institut za tržišna istraživanja a.d. , BeogradIZIT08.04.2024.10.06.2024.
Interservis a.d. , FutogINTS22.04.2024.10.06.2024.
Invest - Import a.d. , BeogradINIM11.04.2024.16.05.2024.
Iritel a.d. , BeogradIRTL18.04.2024.14.05.2024.
Irmovo a.d. , StepanovićevoIRMV25.04.2024.08.05.2024.
JAA - autorska agencija za Srbiju a.d. , BeogradJAAB07.05.2024.25.04.2024.
Jedinstvo - metalogradnja a.d. , SevojnoJMSE24.04.2024.24.05.2024.
Jugoinspekt a.d. , BeogradJIBG07.05.2024.11.06.2024.
Jugoprevoz Kruševac a.d. , KruševacJGPK23.04.2024.16.05.2024.
BIJuhortrans a.d. , JagodinaJHRT12.05.2023.10.05.2021.
Kopaonik a.d. , BeogradKOPB15.04.2024.24.05.2024.
Kosmaj mermer a.d. , MladenovacKSMRM08.05.2024.16.05.2024.
Krušik plastika a.d. , OsečinaKRPL10.04.2024.31.05.2024.
Lasta a.d. , BeogradLSTA14.05.2024.24.05.2024.
Linde gas Srbija a.d. , BečejLIND23.04.2024.03.06.2024.
Lučić Prigrevica a.d. , Novi SadSJPR08.05.2024.30.05.2024.
Luka Senta a.d. , SentaPTSJ07.05.2024.12.06.2024.
Magistrala a.d. , BeogradMGST01.04.2024.17.05.2024.
Megal a.d. , BujanovacMGAL25.04.2024.17.05.2024.
Messer Tehnogas a.d. , BeogradTGAS22.04.2024.14.05.2024.
Metalac Home Market a.d. , Novi SadAGMT10.04.2024.11.06.2024.
Metalac Proleter Gornji Milanovac a.d. , Gornji MilanovacPRGM25.04.2024.07.06.2024.
Metaloplastika a.d. , ČajetinaMETL22.04.2024.16.05.2024.
Min Div a.d. , SvrljigSVRL01.04.2024.29.05.2024.
Ming kovačnica a.d. , NišMING07.05.2024.10.05.2024.
Miroč a.d. , KladovoMIRC07.05.2024.13.05.2024.
Mitrosrem a.d. , Sremska MitrovicaMITRS18.04.2024.27.05.2024.
Mladost a.d. , AleksandrovacMLAL28.03.2024.23.04.2024.
BIMladost a.d., PožegaMLDP20.04.2023.07.07.2020.
NBB Nekretnine a.d., BeogradBNBR26.04.2024.14.05.2024.
Nedeljne novine a.d. , Bačka PalankaNEDN08.04.2024.06.06.2024.
Neostar a.d. , Novi SadZVNS25.04.2024.24.04.2024.
NIP Zrenjanin a.d., ZrenjaninNIPZ22.03.2024.10.05.2024.
Nova Peščara a.d. , DeliblatoNPSC12.04.2024.30.05.2024.
Novosadski sajam a.d. , Novi SadNSSJ15.04.2024.15.05.2024.
Omoljica a.d. , OmoljicaOMOL26.04.2024.10.05.2024.
Palisad a.d. , ZlatiborPLSD07.05.2024.24.05.2024.
Panonija a.d. , PančevoPANO25.04.2024.20.05.2024.
Philip Morris Operations a.d. , NišDINN19.04.2024.24.04.2024.
Philip Morris Operations a.d. , NišDINNP119.04.2024.24.04.2024.
Philip Morris Operations a.d. , NišDINNPB19.04.2024.24.04.2024.
Philip Morris Operations a.d. , NišDINNPP19.04.2024.24.04.2024.
BIPlanum GP a.d. , BeogradPLNM12.05.2023.24.05.2024.
Podunavlje a.d. , Bačka PalankaPDBP10.04.2024.09.05.2024.
BIPodunavlje a.d. u stečaju, BeočinPDBC21.04.2022.11.01.2022.
Politika a.d. , BeogradPLTK18.04.2024.27.05.2024.
Poljoprivredna stručna služba Subotica a.d., SuboticaPSSS18.04.2024.16.05.2024.
Poslovni objekti a.d. , BeogradPSOB17.04.2024.24.04.2024.
Potisje precizni liv a.d. , AdaPPLA07.05.2024.24.05.2024.
PP Pobeda a.d. , PobedaPPPO08.05.2024.04.06.2024.
PPT Armature a.d. , AleksandrovacPPTA17.04.2024.23.05.2024.
Preduzeće za puteve Valjevo a.d. , ValjevoPPVA08.05.2024.17.05.2024.
Progres a.d. , BeogradPRGS27.05.2024.09.05.2024.
BIProleter a.d. , IvanjicaPRLI12.05.2023.27.05.2024.
PTK Panonija a.d. , PanonijaPAPA08.05.2024.04.06.2024.
Putevi a.d. , PožegaPUPO07.05.2024.27.05.2024.
Putevi a.d. , UžicePUUE08.05.2024.24.05.2024.
Putnik a.d. , Novi SadPUNS25.04.2024.17.05.2024.
Rade Končar a.d. , BeogradRDKN12.04.2024.23.05.2024.
Raketa a.d. , SevojnoRKSV07.05.2024.28.05.2024.
BIRapid a.d. , ApatinRPID05.05.2022.22.05.2024.
Rapid a.d. , BeogradRAPD25.04.2024.07.05.2024.
Ratar a.d. , PančevoRTAR09.05.2024.29.05.2024.
Reč naroda a.d. , PožarevacRNRD15.04.2024.23.04.2024.
Revnost a.d. , Novi SadRVST09.05.2024.07.05.2024.
Ribarsko gazdinstvo a.d. , BeogradRGBG14.05.2024.16.05.2024.
RTC Šabac a.d., ŠabacSLBZ25.04.2024.24.05.2024.
Rudnik Kovin a.d. , KovinRDKV25.04.2024.21.05.2024.
Rudo a.d. , BeogradRUDO10.04.2024.24.05.2024.
Severni Banat a.d. , KikindaSEVB12.04.2024.21.05.2024.
Severtrans a.d. , SomborSVRT09.05.2024.31.05.2024.
BISigurnost - As a.d. u prinudnoj likvidaciji , BeogradSIAS14.04.2022.12.06.2024.
Simpo a.d. , VranjeSMPOV22.04.2024.27.05.2024.
Sistem FTO 011 a.d. , BeogradSFTO12.04.2024.07.05.2024.
Sjaj u tami a.d. , BeogradGRDN23.04.2024.24.05.2024.
Sloga a.d. , KaćSLPP25.04.2024.27.05.2024.
Sloga a.d. , UžiceSLGU02.04.2024.14.05.2024.
BISomborske novine a.d. , SomborSMBR30.03.2022.16.06.2023.
Srbija Tis a.d. , ZaječarSTIS11.04.2024.13.06.2024.
Srbijaput a.d. , BeogradSRPU23.04.2024.21.05.2024.
Srbijatransport a.d. , BeogradSTRN11.04.2024.07.06.2024.
Stoteks a.d. , Novi SadSTOTN08.05.2024.10.05.2024.
SU - marketi a.d. , Bačka TopolaSMRK24.04.2024.29.05.2024.
Svetlost a.d. , BeogradSVTS07.05.2024.07.05.2024.
Swisslion Miloduh a.d. , KragujevacSLMH15.04.2024.16.05.2024.
Šljunkara a.d. , Bela CrkvaSLJU26.04.2024.07.05.2024.
Štamparija Borba a.d. , BeogradSBRB25.04.2024.08.05.2024.
Tabak a.d. , NišTBKN10.04.2024.23.05.2024.
Takovo transport a.d. , BeogradTATR28.03.2024.25.04.2024.
Taratrans a.d. , Bajina BaštaTRTN26.03.2024.25.04.2024.
Tehnohemija a.d. , BeogradTHHM22.04.2024.12.06.2024.
Tehnohemija a.d. , Sremska MitrovicaTHSM05.04.2024.04.06.2024.
BITehnopromet a.d. , BeogradTHPT06.04.2023.30.06.2023.
Tehnoradionica a.d. , ZrenjaninTHNRZ08.05.2024.12.06.2024.
Tekstil a.d. , LeskovacTKLE22.04.2024.09.05.2024.
Termika-Beograd a.d. , BeogradTRBG25.04.2024.22.05.2024.
Termovent SC Livnica čelika a.d. , Bačka TopolaTLVC08.05.2024.14.05.2024.
BITigar a.d. , PirotTIGR18.01.2024.22.05.2024.
Trayal Korporacija a.d. , KruševacTRAY10.06.2024.10.06.2024.
Trivit mlin a.d. , VrbasTRVM08.05.2024.11.06.2024.
Trivit Pek a.d. , VrbasTRVP08.05.2024.24.05.2024.
Tržnica a.d. , SuboticaTZSU24.04.2024.24.04.2024.
Univerzal a.d. , KanjižaUNVK28.03.2024.04.06.2024.
Usluga a.d. , Bačka TopolaUSBT23.04.2024.09.05.2024.
Utva silosi a.d. , KovinUTSI26.04.2024.23.05.2024.
Venac a.d. , PećinciVNAC19.04.2024.13.05.2024.
Veterinarska stanica a.d., KikindaVTSK01.04.2024.21.05.2024.
Veterinarska stanica Šabac a.d. , ŠabacVSSA16.04.2024.14.05.2024.
VIK a.d., VršacVIKD24.04.2024.10.05.2024.
Vino Kalem a.d. , Velika DrenovaVINK09.05.2024.28.05.2024.
Vino župa a.d. , AleksandrovacVINZ09.05.2024.31.05.2024.
Voda Vrnjci a.d. , Vrnjačka BanjaVDAV11.04.2024.27.05.2024.
Vojvodina a.d., Novi SadVJDN07.05.2024.27.05.2024.
Vojvodina a.d., SrbobranVJSR24.04.2024.26.04.2024.
Woksal a.d. , UžiceWKSL25.04.2024.12.06.2024.
BIZavod za sudska veštačenja a.d. , Novi SadZZSV12.05.2022.06.07.2022.
Zlatarplast a.d. , Nova VarošZLTP22.04.2024.17.05.2024.
Zlatibor gradnja a.d. , BeogradZLGB03.04.2024.07.05.2024.
Žitopek a.d. , NišZTPK24.04.2024.17.05.2024.

Oznaka BI – Izdavaoci koji do 30. Aprila tekuće godine nisu ažurirali informator o izdavaocu sa podacima iz godišnjeg finansijskog izveštaja za prethodnu poslovnu godinu.